O firmie

       Firma SANUS jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce holenderskiej firmy "teamwear" STANNO. Marka STANNO jest dobrze znana i ceniona od kilku dziesięcioleci w Europie Zachodniej. Od dekady ekspansywnie zajmuje rynki Stanów Zjednoczonych, Japonii, Australii i Kanady. Znana jest nawet na Bermudach! Największym jednak rynkiem zbytu jest dla niej rynek brytyjski, na który corocznie trafia dziesiątki tysięcy strojów piłkarskich,dresów i innych kolekcyjnych asortymentów. Bardzo wysoka jakość tych wyrobów a zarazem przystępna cena - to cechy, które stworzyły renomę STANNO także wśród odbiorców w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii i Finlandii.

              Gwarantem jakości wyrobów STANNO jest m.in. fakt, że firma ta jest integralną częścią holenderskiego holdingu DEVENTRADE bv, producenta wyrobów światowej marki HUMMEL.Można z całą odpowiedzialnością ręczyć, że jakość wyrobów STANNO jest na tym samym poziomie co spokrewnionego z nią, znanego na świecie i na polskim rynku Hummela.

             STANNO to głównie odzież meczowa i treningowa a przede wszystkim rękawice bramkarskie. Były one pierwszym produktem firmy. Rękawice tej marki uznawane są za artykuły najwyższej klasy i doceniane przez wielu znakomitych bramkarzy. Bronili w nich bramek swoich reprezentacji i klubów tacy bramkarze jak: SANDER WESTERVELD, reprezentant Holandii i zdobywca Pucharu Europy z FC LIVERPOOL, GEERT DE VLIEGER,  reprezentant Belgii i uczestnik Mistrzostw Świata, w przeszłości bramkarz MANCHESTER CITY, HANK TIMMER,  reprezentant Holandii, bramkarz  FEYENOORD, MAIKEL AERTSHERTHA BSC czy PIET VELTHUIZEN z HERCULES ALICANTE. W STANNO grały lub grają  takie drużyny jak: FC ST. PAULI Hamburg, LINDSEY USA, mistrz Stanów Zjednoczonych w 2011 roku.

           W Polsce,  przez ostatnie lata promowania marki STANNO,  jej renomę docenili m. in. AKADEMIA FUTBOLU WIDZEW ŁÓDŹ, KS ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. , MAZOWSZE GRÓJEC, HURAGAN WOŁOMIN, KS PIASECZNO, SP POLONEZ WARSZAWA. JÓZEFOVIA i wiele innych klubów i sekcji piłkarskich a także siatkarskich.

Ostatnio,  dzięki współpracy z LIGĄ FIRM.PL organizatorem turniejów ligowych dla przedstawicieli wielkich firm i banków wiele drużyn wybrało Stanno jako stroje swoich reprezentacji.

          Wysoka jakość, nowoczesny design, zastosowanie materiałów - produktów światowych technologii sprawiają, że wyroby firmy STANNO pozwalają zaspokoić wszelkie potrzeby klubów sportowych i sportowców - amatorów. Nie bez znaczenia jest fakt, że firma STANNO co roku wypuszcza na rynek urozmaiconą nową kolekcję. Podtrzymuje jednak  przez 5 lat produkcję poprzednich kolekcji" teamwear" by umożliwić użytkownikom uzupełnienie zakupionego wcześniej asortymentu.

Kolekcje STANNO zawierają odzież i akcesoria do takich gier zespołowych jak: piłka nożna, piłka siatkowa, piłka ręczna, unihokej, hokej na trawie a także  pełną ofertę strojów na zajęcia WF w szkołach.